Nabegheha
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن‌های علمی‌ و سرگرمی نابغه ها

الرئيسيةالرئيسية  أحدث الصورأحدث الصور  جستجوجستجو  ثبت نامثبت نام  ورودورود  

معرفی Gay های ایرانی‌

+4
kami44
emo_gay
sade
Spawn
8 مشترك
نويسندهپيام
Spawn
Admin
Spawn

تعداد پستها : 161

معرفی Gay های ایرانی‌ Empty
پستعنوان: معرفی Gay های ایرانی‌   معرفی Gay های ایرانی‌ I_icon_minitimeالإثنين مارس 29, 2010 12:35 am

در این قسمت پسرهای Gay ایرانی‌ که از اعضای سایت ما هستند خودشون رو کمی‌ معرفی‌ می‌کنن

اگه با شرایطشون راضی‌ بودین میتونین باهاشون ارتباط داشته باشین

اين مطلب آخرين بار توسط Spawn در الإثنين مارس 29, 2010 3:03 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://nabegheha.nstars.org
sade
کاربر سایت
کاربر سایت

تعداد پستها : 1

پستعنوان: رد: معرفی Gay های ایرانی‌   معرفی Gay های ایرانی‌ I_icon_minitimeالإثنين مارس 29, 2010 1:15 am

salam
27 salame va full gay hastam
ba poosti sefid va ghiyafeii jazab va mehraboon/ghadam 174 va vaznam ham 76 kg khosh sex va ahle hal.az sex khaste nemisham va be inherfe be cheshme ye kare eghtesadi (be ghole vildorant avali tejarate bashar az avale tarikh ) negah mikonam.mitoonid darin kar ye tarafe moamele bashin va oonam kharidare.age jedi nistin va geda astin vred nashin va mozahemat ijad nakonin.ba aghauoon va khanomhaye balaye 28 sal mitoonam basham ta 45 sal.
emo_gay
کاربر سایت
کاربر سایت

تعداد پستها : 1

پستعنوان: gay gay gay   معرفی Gay های ایرانی‌ I_icon_minitimeالإثنين مارس 29, 2010 4:09 am

salam.nima hastm motavalede 1370 az orumie...range pooste paham va koonam sefide vali bala tane gandomie.174 ghadame va 77 vaznam.ham midam ham mikonam ham suck mizanam ham abe kmar mikhoram.faghad ham ba pesaraie khoshtip va bakelas sex mikonam.doost daram tarafam kamtar az 25 salesh bashe bejoz mogheiat haie khas.az sex telephoni ham khosham nemiad .darzemn doost nadaram kire tarafam kheili deraz bashe.hadaksar 20 sant.inam az axe koonam va kiram ke agar khastin khoshetoon umad hozuri sex konim be man email bezanin.mamnoonam...
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط] in koone mahame
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط] inam kirame
harkasi harkodoomo khast mitoone dashte bashatesh...
in ham az adrese emailam ( [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط] ) montazere emailatoon hastam...
kami44
کاربر سایت
کاربر سایت

تعداد پستها : 2

پستعنوان: رد: معرفی Gay های ایرانی‌   معرفی Gay های ایرانی‌ I_icon_minitimeالجمعة أبريل 22, 2011 12:48 am

سلام . كامران هستم 45 ساله از شيراز . تاپ هستم . بوتهاي زير 25 از شيراز با من تماس بگيرن . مرسي
id : [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]
madi
کاربر سایت
کاربر سایت

تعداد پستها : 16

پستعنوان: رد: معرفی Gay های ایرانی‌   معرفی Gay های ایرانی‌ I_icon_minitimeالثلاثاء مايو 31, 2011 2:53 pm

سلام من امید ازتهران مهندس کامپیوتر خوشحال میشم که باشما بیشتر آشنا بشم ازنظرمالی هزینش برام اصلامطرح نیست لطفا درصورت تمایل جهت آشنا یی بامن شماره موبایلتون رو برام پی ام کنید آدی من جهت چت هست :kavehzz28_2004
09356648480
hasani
کاربر سایت
کاربر سایت

تعداد پستها : 3

پستعنوان: سلام من گی هستم 18 سالمه اردبیل   معرفی Gay های ایرانی‌ I_icon_minitimeالإثنين أبريل 23, 2012 9:10 pm

Spawn نوشته است:
در این قسمت پسرهای Gay ایرانی‌ که از اعضای سایت ما هستند خودشون رو کمی‌ معرفی‌ می‌کنن

اگه با شرایطشون راضی‌ بودین میتونین باهاشون ارتباط داشته باشین
ebilili32
کاربر سایت
کاربر سایت

تعداد پستها : 2

پستعنوان: سکس دو طرفه در رختخواب   معرفی Gay های ایرانی‌ I_icon_minitimeالجمعة يناير 18, 2013 10:01 am

من ابی هستم 30 ساله اهل تهران هم میدم هم میکنم بیشتر از دادن خوشم میاد
ساک میزنم و اب کیرم میخورم از لیسیدن بدن خوشم میاد حتی اگه سوراخ کون باشه با زبونم اب کونم میارم
دوست دارم طرفم هم ساک بزنه واسم حتی اگه فقط بهش بخام بدم
قد 180 وزن 61 بدنم سفید کم مو سایز کیرم 15
با مسنجرم برای تبادل عکس یا سکس وب پی ام بدید
ebilili32
منتظرم
امير گل پسر
کاربر سایت
کاربر سایت

تعداد پستها : 4

پستعنوان: رد: معرفی Gay های ایرانی‌   معرفی Gay های ایرانی‌ I_icon_minitimeالأربعاء يونيو 25, 2014 5:32 am

از قم اگه كسي هست ب ايديم پي ام بده...من 21 سالمه بدنم سفيده ساك ميزنم دوست دارم طرفم هم ساك بزنه...سن بالاي 18 پي ام نديد بدن سفيد باشه عكس كيرتونو برام ايميل كنيد منم ميفرستم...

معرفی Gay های ایرانی‌
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» معرفی دخترهای سکسی ایرانی
» معرفی دخترهای سکسی ایرانی
» سکس باحال و کاملا ایرانی
» فقط عکس دختران و پسران ایرانی